נגישותתפריט נגישות

התראה לפני התנתקות

בחרת להתנתק ממערכות רשות המסים,
אם הינך מזוהה באמצעות כרטיס חכם, ניתוק מלא יתבצע לאחר הוצאת הכרטיס
מקורא הכרטיס וסגירת הדפדפן.
אם הינך מזוהה באמצעות מערכת זיהוי לקוח (קוד משתמש), לחיצה על אישור תנתק אותך מהמערכת.

כניסה למערכת

אם נרשמת לשירות בעבר, יש למלא את הפרטים וללחוץ אישור.
הרשמה לשירותשכחת סיסמא?
 
לבדיקה האם הינך רשום כחבר באיחוד עוסקים לחץ כאן

חובת הגשת הדוח השנתי כאמור בסעיף 71 א' לחוק מע"מ חלה
אך ורק לגבי עוסקים שנרשמו בפועל במסגרת איחוד עוסקים עפ"י
סעיף 56 לחוק מע"מ, ולא על שותפויות שאינן רשומות כאמור (קרי
חובת הדיווח כאמור חלה רק על חברים באיחוד עוסקים הרשומים
בסוג תיק 61 ולא על שותפויות הרשומות בסוג תיק 48,52 ).